Bizler klasik kutlamaların dışına çıkıp en özel Anneler Günü mesajlarını sizler için derledik. Çok anlamlı ve annenizi mutlu edecek mesajlar.

anneler günü mesajları
Annenize Anneler Günü sürprizi olarak etkileyici bir kutlama mesajı yollamak istiyorsanız hemen siz de şimdi aşağıdaki sözler içerisinden en güzel mesajı seçerek Annenize gönderebilirsiniz. Anneler Günü dışındaki tüm özel günlerinizde güzel sözlerinize ek olarak Anneler Günü hediyesi de Annenize vererek ve resimli mesajlar göndererek, özel günlerinizi farklı ve özel kılmayı başarabilirsiniz. Eğer Annenizle birlikte oldukça güzel bir an yaşamak istiyorsanız ya da Anneler Gününü kutlamayı düşünüyorsanız bu sözlerle anı taçlandırabilirsiniz. En yeni Anneler Günü mesajı ile buradayız. Her yıl aynı klasik mesajlardan sıkıldıysanız sadece düz bir şutlama yapmak yerine çok duygu dolu ve anlamlı bir Anneler Günü mesajı arıyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Hediye bizce Anneler Günü için olmazsa olmaz ama aynı zamanda ufak bir kutlama mesajına da önem göstermelisiniz. Anneler Günü mesajlarında ince ve hassas olunmalı. Hem Annenizi çok mutlu etmeli hem de ağlatacaksa sadece mutluluktan ağlatmalı. Bizler klasik kutlamaların dışına çıkıp en özel Anneler Günü mesajlarını sizler için derledik. Sizde Annenize en çok yakıştığını düşündüğünüz mesaj ile bu özel günü kutlamayı unutmayınız.

En Anlamlı Anneler Günü Mesajları

** Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum Annem.

** Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

** Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven Annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

** Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem…Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

** Benim bitanecik tatlı Annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

** Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun.

** Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun.

** Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın Annem.

anneler günü mesajları

** Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

** Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece Annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

** Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

anneler günü mesajları

** Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.

** Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

** Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

anneler günü mesajları

** Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum.

** Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

** Dün, bugün ve yarın. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun.

** Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

** Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

** Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik Annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

** Annem Annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde Annem Annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım Annem.

** Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım Annem. Ellerinden öperim.

** Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

anneler günü mesajları

** Anneler Günün kutlu olsun anneciğim. Benim Annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

** Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

** Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

** Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

** Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun.

** Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum Annem.

anneler günü mesajları

** Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan Anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

** Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim.

anneler günü mesajları

** Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

** Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı Annem. Seni hep seveceğim benim canım Annem.

** Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel Annem. Anneler günün kutlu olsun biricik Annem.

anneler günü mesajları

** Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek Annem.

** Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

** Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili Annem.

anneler günü mesajları

** Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin Annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

** Eğer bana gözlerınle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Anneler günün kutlu olsun.

** Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Sen evimizin Sultanı, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günü'n kutlu olsun.

** Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

** Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; Annem derdim canım Annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

** Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

** Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

** Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum Annem. İyi ki seninIe varım. Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

** Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

** Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

** Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

** Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik Annem.

** Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

** Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

** Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

anneler günü mesajları

** Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

** Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin Annem. Seni çok seviyorum.

** Gücüme güç, umuduma umut katan Annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz