Her Zerrene Aşığım Uzun Mesajlar

Sevdiğiniz kişiye özel etkileyici sözler söylemek ve onun iyi hissetmesini sağlayan mesajlar atmak istiyorsanız eğer sayfamızda yer alan uzun aşk mesajları arasından en iyi bulduklarınızı seçebilirsiniz. Bu uzun aşk mesajları sayesinde sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilir ve hislerinizi yansıtabilirsiniz. Hislerinizi yansıtan uzun aşk mesajları arasından en beğendiklerinizi sevdiğiniz kişiye atarak mutlu olmasını ve sizden daha iyi etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için sayfamızda hazırlamış olduğumuz en güzel aşk mesajlarına bakarak her zerresine aşık olduğunuz insana bu mesajlar sayesinde hislerinizi en etkileyici biçimde açabilirsiniz.

Her zerrene aşığım sözleri arasından hislerinizi ifade eden mesajları aşık olduğunuz kişiye göndererek bu durum karşısında son derecede mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu mesajları ana göre belirleyerek özel günlerde ya da normal günlerde aşık olduğunuz kişiye olan sevginizi en derinden gösterme şansı elde edebilirsiniz. Özellikle de neden ve hangi yönlerine aşık olduğunuzu ifade eden uzun aşk mesajları ile aşık olduğunuz insanın da size karşı olan ilgisinin daha fazla artmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz uzun her zerrene aşığım mesajları ile hislerinizi en derinden ve şiirsel şekilde ifade ederek karşınızdaki insanın sizden daha fazla etkilenmesini sağlayabilirsiniz. İşte izler için hazırlamış olduğumuz en derin ve etkileyici her zerrene aşığım uzun mesajlar.. 

# Ne zaman seninle olmak istediğimi sorarsan, cevabım- şimdi ve sonsuza dek olacak.

# Peri masallarının gerçeğe dönüştüğünü biliyorum çünkü sen varsın.

# Hayatıma neşe getiren milyonlarca küçük şey yapıyorsun.

# Seni olduğun gibi seviyorum Kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum. Ne sen ne ben, ama senin her özelliğini seviyorum. Ve eğer bir gün değişirsen, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, çünkü özün benim için hala aynı olacak.

# Ölüme götüreceğini bile bile birbirimizi sevdik. Farkına varamadığımız tek şey, hangimizin hangimize mezar olacağıydı.

# Stop lambası olsaydım, her geçtiğinde kırmızıya dönerdim, böylece sana biraz daha uzun süre bakabilme imkânı yakalardım.

# İçimde hatıralar gözlerimde sen. Sen ki en tatlı şarkısın dudaklarımda her an.

# Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.

# Seni niye mi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni, Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

# Aşk; gözyaşıyla dolan bir havuzdur bazen, siz ağladıkça aşkınızın seviyesi artar…

# Aşk acıtır. Ama sebebi sensen sorun değil. Benimle olduğun sürece, her türlü acıyı ve duyguyu yaşamaya hazırım. Senin için her şeyi yaparım bebeğim. Ben seni sonsuza kadar seviyorum.

# Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.

# Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

# Hadi kalbim topla kırıklarını da duaya gidelim. Yaradan'dan başkası anlamaz bizi...

# Sen gördüğüm en güzel rüyasın hiçbir zaman uyanmak istemediğim.

# Yağmurları sevmezdim ta ki altında seninle ıslanıncaya kadar.

# Küçücük şu yüreğimde dünyalar kadar sen var...

# O kadar sevdim ki seni, o beklediğin olmak istedim hep. Kalbinde bir misafir gibi değil, bir aşk gibi kalmak istedim.

# Dünyanın bütün güzellikleri sende toplanmış gibi sevgili.

# Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, önce yanmayı göze alacaksın.

# İnsanın aklı ile kalbi bir olamaz. İkisinin verdiği savaşın ortasında kalan kişiden arta kalanlar hatıralardır.

# Kim ne derse desin sen benim duymak istediğim tek şarkısın.

# Dünyadaki herkesin parmak izinin farklı olması, kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.

# Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni; önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.

# Sen mavi giyin aşkım ben gökyüzünü bile unuturum. En güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin sen aşkım...

# Aşka hiçbir zaman inanmıyordum. Bir peri masalı gibiydi ama sonra seninle tanıştım. Şimdi sevginin ve aşkın ne olduğunu sende anlıyorum ve sana minnettarım sevgilim.

# Ben seni koklasam nefesimi vermeye kıyamam.

# Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

# Aramızda bu kadar çok mesafe olması adil değil. Sana sarılmak yerine yastığına sarılmak zorunda olmam adil değil. Soğuk cep telefonu ekranında sadece yüzüne dokunabilmem adil değil. Seni özledim. Seni Seviyorum…

# Hasretinle yana yana hiç kül olmaya razı değilim. Biliyorum sensiz yapamam. Hayatın sensiz bana anlamsız geleceğini adım gibi eminim. O yüzden özletme yar, gel çektirme şu ıstırabı bana.

# Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

# O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

# Toprağın altında, sarmaş dolaş köklerle, bağlanmışız birbirimize. Cennet gibi, bir yerlerde, kader varsa benimki bu olsun, aşk masalsa, gerçek olsun. Seni çok ama çok seviyorum…

# Aşk da önemli olan aynı elleri tutmak değil, bir ömür hiç bırakmamaktır.

# Seni kaybetmek bu hayatta hiç aklıma getirmeyeceğim bir düşünce. Ben sadece seni ve seninle birlikte olmayı hayal ediyorum. Gönlümün baharında açan en güzel çiçeğim, prensesim.

# Bazı duyguları yazamazsın. Anlatamazsın. Çünkü tefsiri ancak his ile mümkündür. Bu yüzden sadece yaşarsın.

# Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatmayacağım. Güven bana. Ve eğer gitmemi istersen, ben giderim. Çünkü önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil yeter.

# Çaresiz ve ümitsiz olduğum anlarda hep seni düşünürüm. Çünkü varlığın bana cesaret verir. İyi ki varsın sevgilim.

# Aşkına kurban olduğum, gözlerine hayran olduğum seviyorum seni.

# Bütün mükemmel sevgililerin sadece kitaplarda olduğunu sanıyordum.

# Artık kalbimi benden çaldığına göre, umarım içinde sadece sana olan sevgimi ve kalbimde senden başka hiç kimsenin olmadığını öğrenmişsindir.

# Evimin içinde ayak seslerini duymak istiyorum. Sabahın bir vakti uyanınca daha gözlerimi açmamışken nefesin yüzme değsin istiyorum.

# İnsanları korkutan aşk değildir. Çünkü aşk kimsenin kırılmasına izin vermez. Ancak hayaller kırıldığı zaman insanın yardımına aşk bile yetişemez.

# Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler.

# Her gün Duam; Ey kalbim öyle sev ki onu bir daha hiç üzülmesin, gülen yüzü hiç solmasın. Öyle yaşasın ki benimle hayatı, birlikte olduğumuza hiç pişman olmasın. Hep huzurlu ve mutlu olsun benimle. Onu ömür boyu seveyim. O benim eşim olsun. Âmin

# Karşılıksız sevgi benimkisi, sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise benden habersiz masum bir meleksin bebeğim.

# Bir gün aynı deftere seninle imza atmak istiyorum.

# Sen benim en kıymetlimsin, En güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim en güzel derdimsin

# Seni canımdan çok seviyorum. Seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime...

# Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

# Ben seni severek güzelleştim her şeyim. Sen bana sarılınca bir hoş oluyorum ve seni çok seviyorum aşkım.

# Sevgi hayattır, aşık olmak yetmez. Sevgi yaşamaktır, elini tutmak yetmez. Seveceksen beni adam gibi sev. Ama buna senin yüreğin yetmez.

# Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.

# Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

# Şiir gibi gülüşün var, mısra mısra öpmek istiyorum.

# Hayat stresli hale geldiğinde, hala çok şanslı hissediyorum çünkü sana sahibim. Paylaştığımız aşk, hayatın zorluklarına ve engellerine katlanmayı çok daha kolay hale getiriyor.

# Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek! Sevdiğini anla artık büyüdün bebek! Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek! Gitmesi kolay olur zor olan sevmek…

# Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde…

# Kollarında olmak, bana sonsuza dek eşsiz bir mutluluk yağmuru altında gerçekten cennetteymişim gibi hissettiriyor. Sen benim cennetimsin. Sen benim canımın ta içisin.

# Bu dünyada kaybetmekten korktuğum bir şey varsa o da sensin. Sana o kadar aşığım ki, seni kaybetmeyi göze alamam!

# Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin, bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin. Ne çok sevmiştim seni, ne çok hatırlar mısın? Bir bahar seli gibi dalımdan akıp geçtin.

# Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

# Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

# Öyle bir gülüşün var ki, gülüşün yıldızları kıskandıracak kadar güzel ve anlamlı.

# Gülüşünü göremediğim ve hissedemediğim gün, büyük ihtimalle ölmüş olduğum gündür.

# Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve Daima.

# Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim.

# Aşk seni koklamaktır. Senin kokunu alıp içime çektiğim, sonra sana kendimi verdiğim, her nefesin diyetidir. Seni koklamaya doyamayıp, zamanın durmasını istemektir.

# Olduğun yerde ne aya gerek var ne de güneşe. Karanlığımı aydınlatanım seni seviyorum.

# Gökyüzündeki yıldızları saymayı bitirebilirsin ama sana olan sevgimi saymayı asla bitiremezsin. Çünkü kalbim senin için sonsuz aşkla dolu!

# Seni ne kadar çok tanırsam o kadar çok seni seviyorum.

# Sensiz geçen bir an, en derin boşluktur bana, o yüzden hep sen ol yanımda.

# Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

# Sevmek adına ne varsa sende buldum.

# Sen aşkın en güzel çiçeğe konmuş halisin. Seni seviyorum gülüm.

# Sevmek bir renkse, gel gökkuşağım ol.

# Hayatım hayallerle dolu. Seni düşünmeyi bırakmaya çalıştım ama her seferinde başarısız oldum. Sana ihtiyacım var aşkım. Seni özledim çok özledim bunu bil!

# Sen benim gözümde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için asırlarca ağlamazdım.

# Biz sevdamızı çöpte bulmadık ki çöpe atalım.

# Aşkı kalem yazmaz ki kitaplarda bulasın.

# Kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm o da sensin bir tanem...

# Ey aşk! Seni senelerce yaban ellerde, hoyrat dillerde aradım. Oysa bendeymişsin bilememişim. Oyalanmışım, kalakalmışım.

# Seni sevmekte o kadar kayboldum ki, senin için ne hissettiğimi ifade edecek doğru kelimeleri bilmiyorum. Sana olan aşkımı hiçbir kelime tanımlayamaz!

# Seni her gördüğümde sana âşık oluyorum. O sihre sahipsin. Kalbimin sihirli kutusunda her zaman beni sevmekle meşgul olman dileğiyle.

# Söylemek istesem gönlümden geçenleri, dilime dolanan aşkın olur. Yazsaydım ben sana olan sevgimin bir tekini, ciltlere sığmayan bir kitap olur.

# Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

# Belki seni sevdiğimi söylemek için çok erken ama bunu sır olarak saklayamam. Hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim ve nedeninin sen olduğunu bilmeni istedim.

# Mutluluğu sende bulan senindir. Ötesi Misafir ...

# Sen benim mutluluğa köprüsün. Sen beni cennete yükselten kulemsin. Sen beni üzüntülerden koruyan şatomsun. Sen beni karanlıkta yönümü kaybettiğimde bana yolumu gösterecek ay ışığımsın. Seni çok seviyorum.

# Bekledim! Hep seni bekledim. Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesen de hep sevdim, sen hep benimleydin!

# Yanında uyanmak bir rüyanın gerçekleşmesi ve güne başlamanın en güzel gerekçesidir.

# Ah be adam sana herhangi bir hediye değil, ömrüm armağan edilmeli.

# İyiyim deriz ya hep, alışkanlık bizimkisi. Peki, karşındaki kişi de gerçekten nasıl olduğunu merak mı ediyor sanki.

# Sen benim başımda esen en güzel bahar meltemisin sevgilim.

# Yastığa başını koyduğunda başlar asıl macera gözyaşların intihar eder. Tek tek gözlerinden yastığa dertleşirsin yalnızlığında.

# Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm.

# Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda bırakılsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım sevgilim.

# Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

# Neyim olursan ol da hayal kırıklığım olma. Orası çok kalabalık. Tanıyamam seni...

# Çok güzel gözlerin vardı. İçinde kaybolacağım cinsten. Ve sanırım kayboldum...

# Yemin ederim kokundan anlamıştım, benim için herhangi biri olmadığını.

# Gülüşün, hayatımda gördüğüm en şirin şey.

# Koku, tat, sıcak... sende her aradığım vardı. Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.

# Sen günaydın demeden günüm iyi geçmez benim.

# Dünyadaki en sevdiğim yer kollarında yatmak ve güzel gözlerine bakmak.

# Aşk bir sonsuzluksa bırak sana bakayım doyasıya.

# Nedir senin gerçeğin. Aşk kime yakışır, vuslat kime? Canı seni çekene mi, senin için canından geçene mi?

# Gördüğüm en güzel rüyasın ne olur uyandırma beni.

# Aşkım, gözlerine baktığımda ruhunun bir yansımasını görüyorum. Aşkın ve sevgin harika. Sana olan aşkım sonsuza dek sürecek buna emin olabilirsin.

# Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun

# Sarıl be! Öyle bir sarıl ki beklediğim her güne kırıldığım her ana değsin. Öyle bir sarıl ki tüm kırıklarımı toparlasın. Hatta öyle bir sarıl ki seviyorum diyenler sevgisinden utansın.

# Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.

# Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm. Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm. Unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm.

# Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

# Sevmekten daha önemli olan tek hissettirmektir. Eğer sevgin bir his içermiyorsa, sevdiğin insanın sana bir hayaletmişsin gibi bakması normaldir.

# Sen tanıdığım en güzel kadınsın. Kalbimde aşk dediğim bir çiçek büyüttün sen. Kalbimin en derinine sakladım seni bir daha hiç çıkmayasın diye.

# Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım.

# Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini.

# Her gün filiz veren bir sevda benimkisi ve en büyütüyorsun aşkınla beni.

# Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

# Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum.

# Hayatıma senin gibi bir melek gönderdiği için her gün Allah’a dua ediyorum. Sen benim için çok özel birisin. Seni çok seviyorum.

# Sen bir gül bahçesinde açan en nadide çiçeksin sevdiceğim.

# En güzeli değil, hayırlısı bizim olsun yeter sevgilim.

# Bir gün beyazlar giyip benim olsana sevdiğim.

# Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

# İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek. İşte aşk bu olsa gerek!

# Bir öpücük alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.

# Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

# Bugün günlerden ne? Yoksa sensizlik ertesi mi?

# Bana geldiğin günü hiç unutmuyorum sevgilim. Saçların rüzgârda dalgalanışı bir an olsun çıkmıyor aklımdan. Bütün kapılarım açık ardına kadar sana. Sonbahar da geldi. Hadi yine gel, dalgalansın saçların ve ben yeniden sana âşık olayım sana.

# Artık yalnız gecelerin olmayacağı günü hayal ediyorum. Seni özledim!

# Ruhun uzay gibi: çok büyük ve çok gizemli. Gerçek aşkın iki ruhun özel bir bağlantısı olduğuna inanıyorum ve sakladığınız tüm sırları keşfedecek astronot olmayı o kadar çok isterim ki!

# Sevgiyle ilgili tek sorun, seni sevmelere tek bir ömürde doyamayacak olmam.

# Belki kavga ederiz veya birbirimizi üzeriz ama ne olursa olsun hep yanımda kal bir tanem...

# Aşk, iki bedende yaşayan tek bir ruhtan oluşur. -Aristo

# Sonuna kadar birbirimizi sevelim ve bizi çekemeyenleri çatlatalım.

# Keşke daha önce karşılaşmış olsaydık, daha önce aşık olurdum sana.

# Altı kelimelik aşk hikayem: “Sensiz bir hayatı hayal edemiyorum.

# Aynı şehir ya da dünyanın bir ucu olması fark etmiyor sevgin içim oldukça!

# Sana kötü bir haberim var aşkım. Seni dünden daha çok özlemişim...

# Seni severken aklımın durmasını da seviyorum. Bütün mutluluklar senin olsun, sen benim ol sevgilim. Seni çok seviyorum.

# Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günler ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

# Ey aşk! Sen öyle bir kişisin ki, dünya tokları, senin vuslatının açlarıdır.

# Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim. Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

# En güzel şiirlerde bile yazılamayan bir kafiye gibisin sevgilim.

# Geceye ay düşer, aklıma gözlerin. Bu nasıl özlemek. Özlemek ne demek. Ucu bucağı yok, dibi sonu, yok koyusundan özledim. Fırtınalar koparıyor gözlerim ve gözlerin aklıma mühür. Özlemek ne demek?

# Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

# Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum aşkım...

# Gerçekten savaşmaya değer tek şey aşktır. Bana sevginin ne olduğunu gösterdiğin ve benim için savaştığın için teşekkür ederim.

# İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü?

# O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

# Öptüm aşkım geceyi aydınlatan o güzel gözlerinden...

# Aşk, mevsimi geçmeyen öyle bir ilahi meyvedir ki, lezzeti muz gibi yiyenin niyetine değil, kaderine bağlıdır.

# Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

# Benim en büyük sırrım sensin. Kimseye anlatamam, sadece yaşarım o sırrı.

# Hayatta sana bir şey verebilseydim eğer, sana kendini benim gözlerimle görme yeteneği verirdim, ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlardın sevgilim. Bir tanemsin sen.

# Seni sevmek bir iş olsaydı, en hak eden, özverili ve nitelikli aday olurdum. Aslında, ücretsiz çalışmaya bile istekli olurdum!

# Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

# Ne söylersem söyleyeyim ve ne yaparsam yapayım, seni düşünmediğim tek bir an bile yok. Seni gerçekten özledim.

# Ben bir deliyim, sürekli adını sayıklayan.

# Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem.

# Aşkın kör olduğunu söylüyorlar ama aslında gözlerimi açtı ve beni daha iyi hale getirdi. Sayende artık gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

# Seni severken haddimi hudumu aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz. Öylesine soluksuz. Nefesimi keser gibi.

# Kalbimin anahtarını tutuyorsun. Bir ömür sende kalsın ben razıyım.

# Benimle olduğun için sana teşekkür etmeye sözler yetmez. Sen hayatımı güzelleştiren ve sevdiren en nazik ruhsun.

# Aşık odur ki, Allah’tan aldığı aşk emanetini Allah’a verir. Aşk mezhebinde her şey yüce Aşk’a kurbandır.

# Sen gözlerimde bir umut, sen yüreğimde bir sevinç ama karşılıksız aşk yaşarken ölmekmiş gülüm.

# Sen varsın ya, artık kimse beni yalnız bırakamaz.

# Ben küçücük bir bebektim “sen” kocaman bir sevda. Ben senin ellerinde büyüdüm “sen” benim yüreğimde…

# Hayatta ihtiyacım olan tek şey senin gülümsediğini görmek; kalbimin prensesisin. Seni seviyorum aşkım…

# Hayal kırıkların denizdeki kum kadar çok olabilir. Önemli olan hayallerinin kırıldığı yerden yaşama tutunabilmektir. Çünkü her aşk engin bir tecrübedir.

# En çok ta çayın demlisini aşkın senlisini seviyorum aşkım...

# Yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki , isteyen değil hak eden alsın.

# Sen aşkımdan bir habersiz yaşıyorsun seni izliyorum kalbim ellerimde seni bekliyorum biliyor musun?

# Her şey bana baktığın an başladı.

# Bana göre aşık öyle olmalı ki, şöyle bir kalkınca, her tarafı ateşler sarsın; her tarafta kıyametler kopsun.

# Ve aşk. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı.

# Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.

# Çağın vebası mutsuzluk değil ikiyüzlülüktür. Çünkü mutsuz olmanın bir gururu vardır, ikiyüzlülük ise tamamen karaktersizliğin ürünüdür. Aşık olmak isterken maymun olanlar çoktur.

# Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

# Bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa sen de sever misin?

# Yağmur gibi sev beni bir tanem, kaçmak mümkün olmasın. Aşkınla sırılsıklam ıslanayım.

# Sen benim okunması en güzel romanım, söylemesi en tatlı şiirimsin.

# Ben seni seviyorum falan diyemem sana. Uyurken sırtını ört, hız yapma, kavgaya karışma, çok içme falan derim. Sen anla.

# Aşk, ışık girmeyen su değmeyen topraklarda çiçeklerin can bularak yeşermesi gibidir. Yeter ki aşk araziniz sevilmeye elverişli olsun.

# Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatırına: Seni Seviyorum. Ki sen bilirsin. Kimse sevmese bile yine en çok ben severim seni...

# Aklımda olduğun sürenin yarısı kadar yanımda olsan, hiç sorun kalmayacak gibime geliyor.

# Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

# Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim bedenimi. Ama içimde sen varsın… Ya sana bir şey olursa?

# Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşındakine verilebilecek en güzel cevap gülüp geçmektir.

# Başıma bela olduğun günden beri hep söylerim Allah belamı versin! Deli gibi sarhoş olup her şeyi iki tane gördüğümde bile sen bir taneydin...

# Bir tek sen varsın ömrümde aşkım gerisi mi? Vesaire...

# Öyle güzel bakıyorsun ki, bütün dünya kör olsun istiyorum.

# Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

# Aşk insana insan olduğunu hatırlatan bir kavram. Lakin insanı insanlıktan çıkarmakla daha çok ün kazanmış. Bunun nedeni insanların Aşk’ı yaşamayı bilmemeleri. İnsanlar Aşk’ı iki kişilik sanar ama aşk tek kişiliktir.

# Benim her zerrem, âşık senin her zerrene. Seni seviyorum az kalır bence. Ebedi bir aşkla seviyorum seni.

# Sen mi yazdın benim alın yazımı, sen mi çizdin benim yalnızlığımı, Söyle bana seni kim değiştirdi, Değiştirdin benim tüm yaşantımı, Akşam olmadan güneş batmadan gel, gel Beni yalnız bırakma, Beni sensiz bırakma….

# Ne kadar uzakta olursak olalım, hep aynı gökyüzünü paylaşmış olacağız.

# Ben sadece kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma...

# Sevdiğiniz kişi tarafından sevilme duygusuna hiçbir duygu eşit olamaz.

# Uyuyamıyorum geceleri, çerçevede ki fotoğrafın bile alıp götürüyor uzaklara beni. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...

# Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

# Aşk insanı hayata bağlar hayat ise insanı aşka bağlar.

# Unuttum dersin çevrendekilere; ama unutmadığını bir tek sen bilirsin. Aşk öyle bir şey işte, gitse bile unutamıyorsun yine.

# Gözlerim, kulaklarım, ellerim ve kalbim sana mühürlü sevdiğim.

# Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim…

# Gözlerimin içindeki ülkemsin. Her sokağın ayrı bir devrim...

# Bir muammadır AŞK, kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır AŞK.

# Uzağız sevgilim ama yüreğimde uyanıyorsun bugün...

# Seni ve sana ait olan her şeyi çok seviyorum sevgilim.

# Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

# Her zaman ve sonsuza kadar seninle olmak istiyorum. Bu dünyadaki hiçbir şey kalbimde senin yerini alamaz. Seni bugün, her gün ve sonsuza kadar seviyorum!

# Bana bu kadar güzel bakan kadının, gelinim olduğunu görmeden ölmek istemem.

# Keşke mümkün olsa da seni sevdiğimi suya yazabilsem aşkım. Sevmek bir renkse, sana olan sevgim ucu bucağı olmayan bir gökkuşağı.

# Düşünecek fırsat bulamayanlar için yazmak her şeyin çözümüdür. Aşkı düşünmek mi istersin yoksa yazmak mı? Düşünürsen var olursun, yazarsan sonsuz olursun.


Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz