Fenerbahçelilere hediyeler, Fenerbahçe taraftarlarına özel bir hediye arayışında bulunan herkesin araştırdığı bir konudur. Hediye seçimi özellikle doğum günleri ya da özel günler yaklaştıkça oldukça zorlaşan bir durum haline gelmektedir.

Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Fenerbahçelilere hediyeler, Fenerbahçe taraftarlarına özel bir hediye arayışında bulunan herkesin araştırdığı bir konudur. Hediye seçimi özellikle doğum günleri ya da özel günler yaklaştıkça oldukça zorlaşan bir durum haline gelmektedir. Bu durumda ise taraftar hediyeleri hayat kurtarıcı bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Özellikle takımına bağlı bir taraftar ise en iyi hediye seçeneklerinden biridir. Pek çok ürün seçeneği sunulduğu için, bu noktada, hediye alacağınız kişinin istekleri doğrultusunda karar vermek faydalı olacaktır. Giyim, aksesuar ev ürünleri gibi pek çok seçenek bulunurken, hediye alınacak kişinin zevki de göz önünde bulundurulmalıdır. Mağazalardan ürün alma imkanı ya da vakti olmayan, çalışan kişiler ise, taraftar hediyelerini Fenerium online mağazasından ya da çeşitli mağazaların online sayfalarından sipariş edebilmektedir.
Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Fenerbahçe ürünlerinin satıldığı mağazalarda, herkesin bütçesine uygun hediyelik eşyalar bir arada sunulmuştur. Aşağıda kıyafet, formalar, aksesuar ya da ev ve yaşam ürünlerine yer verilmiştir. Bu kısımların detaylıca incelenmesi Fenerbahçeli kişiye alınabilecek hediyeler hususunda önemli fikirler verecektir. Yazının devamında her kategori için ortalama fiyatlara da yer verilmiştir. Fenerbahçe taraftarlarına hediye önerileri için yazının devamını okuyunuz. 

Kıyafet Önerileri 

Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Fenerbahçelilere hediyeler için pek çok seçenek bulunmakla birlikte en başta giyim önerisi yapmak yerinde olacaktır. Zira Fenerbahçe tarafları için tasarlanmış çeşit çeşit ürünler bulunmaktadır. Tüm bu ürünlerin çok fazla sayıda seçenek oluşturması açısından kıyafet önerileri yapmak iyi bir seçenek olacaktır. Hediye alacağınız kişinin bedeni ile birlikte giyim tarzını bilmeniz, doğru bir seçim yapmanız açısından faydalı olacaktır. Fakat yine de hediyelerle birlikte verilen değişim kartları, ürünün bedeninin uygun seçilmemesi ya da beğenilmemesi ihtimalinde telafisini mümkün kılacaktır.
Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Erkekler için, t-shirt seçenekleri, gömlek, alt giyim, sweat shirt, üst giyim, spor giyim, kazak, dış giyim ve ev giyim olarak çeşitli kategorilerde pek çok ürün Fenerbahçe taraftarlarına sunulmuştur. Aynı zamanda kadınlar için de tasarlanmış olan formalar, eşofmanlar, yağmurluklar, sweat shirt, şort, ev giyim ve kazak gibi pek çok ürün bulunmaktadır. GFB hediye seçenekleri her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaya devam etmektedir. Tüm bu ürünlerin fiyat aralıkları yaklaşık olarak aşağıda belirtilmiştir.

Forma, T-shirt ve Kazak 

Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri

Fenerbahçeli hediye önerisi denince, en başta formalardan bahsetmek gerekmektedir. Hem kadın hem erkekler ve hatta çocuklar için satışa sunulan formalar, çocuk formaları 115 TL’den başlarken, yetişkin formaları ise 125 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte çubuklu forma, sarı forma, beyaz forma, lacivert forma, kaleci forması ve kobalt forma gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.
Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Bunun dışında günlük tshirtler, 20 TL ile 150 TL arasında çeşitlilik gösterirken, indirimli ürünlerin de sık sık takip edilmesi, yüksek fiyatlı ürünlerin düşük bütçe ile alınması açısından çok önemlidir. Her yaşa, cinsiyete hitap eden bu ürünler, farklı giyim tarzlarına uygun olarak da tasarlanmıştır. Bu anlamda t-shirt, hem bütçe dostu hem de oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.
Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Bir diğer üst giyim önerisi ise kazaklardır. Hediye seçerken kişinin beğenerek kullanmasını göz önünde bulundurulmalıdır. Kazaklar, yaklaşık 90 TL ile 150 TL arasında değişirken, hem erkek hem de kadın taraftarlar için kış aylarında oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.

Dış Giyim Önerileri

Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri

Fenerbahçe taraftarı biri için alınacak muhteşem bir mont ya da Fenerbahçe tasarımlı bir yağmurluk, hem çok şaşırtıcı hem de kişinin keyifle kullanacağı bir ürün olacaktır. Kolej montları, rüzgarlıklar, şişme montlar, kamuflaj desenleri ile çeşitli mont seçeneği sunulurken herkesin seveceği pek çok ürün bir araya getirilmiştir. Fenerbahçe tasarımlı dış giyim ürünleri ise kadın ve erkekler için 230 TL’den başlarken, 550 TL’ye kadar ürünler bulunmaktadır.

Ev& Yaşam&Aksesuar Ürünleri

Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Fenerbahçeli hediye önerisi olarak, pek çok giyim seçeneğinin bulunmasının yanında ev tekstili, ev aksesuarları, giyim aksesuarları gibi ürünler de dikkat çekmektedir. Ev tekstili ürünlerine bakılacak olursa, Fenerbahçe tasarımlı pek çok battaniye, havlu, bornoz, nevresim takımı ya da yastıklar bulunmaktadır. 
Hediyelik Fenerbahçe Ürünleri
Ev tekstili ürünlerinin fiyatlarına bakacak olursak, minimum tutar yastık seçenekleri ile 25 TL değerinde olurken, 285 TL tutarında olan Unisex bir nevresim takımı ile devam etmektedir. Giyim aksesuarlarına bakılırsa, özellikle kış aylarında sıklıkla tercih edilen atkılar ve bereler her bütçeye uygun olarak karşımıza çıkan hediye seçenekleri arasında yerini almaktadır.
Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz