Galatasaraylılara hediyeler, özel günlerde, doğum günleri ya da sıradan bir günde sevdiklerine tuttuğu takımın hediyesini almak isteyen herkes tarafından merak edilen bir konudur.

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Galatasaraylılara hediyeler, özel günlerde, doğum günleri ya da sıradan bir günde sevdiklerine tuttuğu takımın hediyesini almak isteyen herkes tarafından merak edilen bir konudur. Taraftar ürünleri ile yapılacak bir sürpriz, hediye alacağınız kişiyi şaşırtarak, sevindirecek ve belki de en gözde hediyelerinden biri olacaktır. Galatasaraylılara hediye önerileri olarak pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu noktada, hediye alacağınız kişinin zevki, ihtiyaç ya da istekleri doğrultusunda karar vermek ise size kalacaktır. 
Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
En başta GS Store olmak üzere, pek çok mağazada taraftar ürünleri bulmak mümkündür. Bunlar kıyafet, dış giyim, aksesuar, ev&ofis ürünleri, kırtasiye ürünleri, formalar ya da çocuk ürünleri olarak sayısız ürünle Galatasaray taraftarlarının kullanımına sunulmaktadır. İnternetten online olarak alışveriş yapabileceğiniz gibi, mağazalara gidip satın almanız da mümkündür. 

Fakat çağımızda herkesin evinde ya da cebinde internet bulunması sebebiyle, fikir olması açısından internetteki ürünlere göz atılması fikir açısından faydalı olacaktır. Her bütçeye uygun olarak düzenlediğimiz bu yazıda, hediye önerileri çeşitli kategoriler altında incelenmiştir. Kıyafet, dış giyim, aksesuar ya da ev ve ofis ürünleri olarak kategorize ettiğimiz kısımları okumanız bir Galatasaray taraftarına hediye olarak ne alacağınıza karar vermeniz konusunda umarız ki yardımcı olacaktır.

Kıyafet Önerileri 

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Galatasaraylılara hediyeler arasından çok fazla sayıda seçenek olması açısından kıyafet önerileri yapmak iyi bir seçenek olacaktır. Kıyafet hediyeleri yapılırken, sevdiklerinizin zevkini, istek ya da ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yapılacak bir tercih daima iyi bir hediye olacaktır. Öncelikle hediye alacağınız kişinin bedenini bilmenizde fayda bulunmaktadır. Eğer bilmiyorsanız bile, üzerine olacağını düşündüğünüz bir bedeni alabilirsiniz. Bu durumda olmasa bile değişim kartı kullanılarak, kıyafetin beden değişikliği yapılabilmektedir.

T-shirt

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Giyim önerileri için çeşit çeşit tasarımlarıyla pek çok seçeneği bulunan t-shirtlerden bahsetmek yerinde olacaktır. Hem bütçe dostu hem de birbirinden farklı tasarımlarıyla t-shirtler, hem kadın hem erkek, hem de çocuklar için oldukça fazla sayıda seçenek sunmaktadır. Kadın ya da erkek olması ya da yaşı farketmeksizin herkese seveceği tarzda bir t-shirt satın almak, iyi bir hediye seçeneği olurken, Ultraslan hediye tasarımları da sunmaktadır. Galatasaray tasarımlı orijinal t-shirtlerin fiyatları ise 45 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

SweatShirt

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Giyime alternatif ve sportif bir seçenek sunan sweatshirtler günümüzde sıklıkla kullanılan ve çok sevilen parçalardan biridir. Galatasaray taraftarları için çok sayıda sweatshirt tasarımı bulunmaktadır. Galatasaray orijinal sweatshirt ürünlerinin fiyatları ise 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. 

Eşofman

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Hediye alınacak kişi, spor yapmayı sevsin ya da sevmesin, eşofman herkes için iyi bir hediye alternatifi oluşturmaktadır. Eşofman fiyatları ise GS Store ürünlerinde yer alan haliyle 70 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. İyi bir Galatasaray hediyesi olabilecek eşofmanlar, zaman zaman indirime girebilmekle birlikte bu fiyatlar yaklaşık değerlerdir.

Dış Giyim Önerileri

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Galatasaray taraftarları için tasarlanmış pek çok dış iyim ürünü de bulunmaktadır. Mevsime göre, ceket, yağmurluk ya da mont almak da sevdiklerinize hediye için iyi bir giyim alternatifi oluşturacaktır. Yağmurluk, mont, ceket gibi seçenekleriyle pek çok Galatasaray ürünü tasarlanmış ve gerek online olarak gerekse mağazalarda satışa sunulmuştur. Bunların fiyat aralıkları ise aşağıdaki gibidir. 

Galatasaraylı hediye önerisi olarak yağmurluklar, 250 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Yaklaşık değerler bu şekilde olmakla birlikte fiyatlar indirimde daha düşük bir bütçe ile satın alınabilmektedir.Montlar ise Galatasaray mağazalarında, 100 TL ile 600 TL arasında çeşitli ürün seçenekleriyle sunulmuştur.

Aksesuar Önerileri 

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Galatasaray taraftarlarına iyi bir hediye alternatifi oluşturmak açısından aksesuar ürünlerinden de bahsetmek gerekmektedir. Kep, bere, cüzdan, çeşitli ve şık tasarımlarıyla bileklikler, telefon kılıfları ve eldivenler 19 TL ile 170 TL arasında düşük bütçeye de uygun bir seçenek oluşturmaktadır.

Ev & Ofis Hediye Önerileri 

Galatasaraylılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Galatasaraylı hediye fikirleri tüm bunlarla kısıtlı değildir elbette. Giyim ve aksesuar önerilerinin dışında ev ve ofis ürünleri de sunan Galatasaray mağazaları, lisanslı yatak takımlarıyla, bornozlar gibi ev ürünleri sunarken; kalem, kalemlik, proje çantası, çeşit çeşit tasarımlarda anı defterleri ile pek çok kırtasiye ürününü de satışa sunmaktadır. Kırtasiye ürünleri 10 TL ile 35 TL arasında çeşitlilik gösterirken, ev ürünleri 100TL ile 300 TL gibi çeşitli fiyatlarla karşımıza çıkıyor.
Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz