Giyimden yaşama, formalardan aksesuara, kırtasiye ürünlerinden eşofmanlara pek çok seçeneği ile Beşiktaş taraftarının severek ve keyifle kullanacağı bir hediye seçimi yapmak mümkündür.

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Beşiktaş hediyesi özel günlerde Beşiktaş taraftarlarına alınabilecek en iyi seçeneklerden birisidir. Giyimden yaşama, formalardan aksesuara, kırtasiye ürünlerinden eşofmanlara pek çok seçeneği ile Beşiktaş taraftarının severek ve keyifle kullanacağı bir hediye seçimi yapmak mümkündür. Bu yazının ilerleyen kısımlarında ise pek çok ürün ile birlikte hediye önerilerinden bahsedilmiştir. Her bütçeye hitap etmesinin de göz önünde bulunduruluphazırlandığı bu listede ürünlerin fiyatlarına da yer verilmiştir.
Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Beşiktaş taraftarları için pek çok ürünün satışa sunulması sebebiyle hediye seçeneği oldukça fazladır. Her tarza ve her yaşa hitap eden bu tasarımlar için yazının devamını okuyunuz.

Forma

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Çarşı hediye önerilerine baktığımızda en başta formalara yer vermek gerekmektedir. İç saha forma, deplasman forma, kırmızı ya da lila 3. Forma, kaleci forması, e spor forma gibi pek çok seçeneği bulunan formanın iyi bir hediye önerisi olduğunu söylemek mümkündür. Beşiktaş taraftarının keyifle kullanacağı bir hediye seçeneği oluşturan formalar, mağazalardan alınabileceği gibi, online olarak sipariş de edilebilmektedir. Bu açıdan, online mağaza vitrinlerine de bakılabilmesi kişiye kolaylık sağlamaktadır.
Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Erkekler için Beşiktaş formaları indirimli hali ile 60 TL’ye kadar düşerken, 280 TL’ye kadar formalar bulmak mümkündür. Kadınlar için satışa sunulmuş formaların ücretleri ise 250 TL’dir. Bunun yanı sıra, çocuk yaşta birine hediye alınacaksa, formalar indirimli halleriyle 160 TL ile 200 TL aralığında bulunmaktadır. Bazı ebeveynler, henüz çok küçük yaştaki bebeklerine de forma almaktadır. Bebekler için forma seti ise üst ve alt olarak toplam 220 TL’dir.

T- Shirt ve Sweatshirt

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Mevsime göre alacağınız üst giyim, hediye önerilerine iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Sıcak yaz günlerinde, Beşiktaşlılara hediyeler arasından t-shirt iyi bir fikirken, kış günlerinde ise sweat shirt çok kullanışlı bir parça olacaktır. Farklı tarzlarda bulunan t-shirtler 30 TL’den başlarken düşük bütçeli hediye alımlarında da iyi bir tercih sebebi olmaktadır. Bununla birlikte 170 TL’ye varan t-shirt seçenekleri bulunmaktadır. Çocuk ve bebekler için de Beşiktaş tasarımlı t-shirtler bulunmaktadır.

Şort Ve Eşofman

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Yaz aylarında şortlar, incecik eşofmanlar Beşiktaş taraftarları için alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Gerek spor yaparken, gerek bir akşam yürüyüşüne çıkarken, gerekse günlük olarak kullanımı çok fazla olan şortve eşofmanların iyi bir seçenek olduğunu söylemek mümkündür. 

Şort ve eşofmanlarda, kamuflaj deseni gibi desenler görülürken daha yalın ve daha sade tasarımları ve yalnızca Beşiktaş logosunun kullanımıyla tasarlanmış pek çok şort ve eşofman seçenekleri bulunmaktadır.Kadın şortları 40TL ile başlarken,erkeklerde bu 100TL’ye çıkıyor, eşofmanları ise 100 TL gibi fiyatlarla bulmak mümkün olmaktadır.

Aksesuar

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Beşiktaşlı hediye önerisi için çok fazla alternatif olduğundan bahsetmiştik, bunlar giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuarlar da olabilmektedir. Beşiktaş taraftarları için oldukça fazla sayıda aksesuar tasarımı yapılmıştır. Bu aksesuarlar hem kadınlara, hem erkeklere yönelik tasarımları içerirken aynı zamanda unisex tasarımlar da bulundurmaktadır. Bu aksesuarları sayacak olursak; bileklikler, çanta, rozet, anahtarlık, takvim ya da Beşiktaş yılbaşı mug sayılabilmektedir.

Ev Eşyası

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Beşiktaşlı hediye fikirleri arasında hediyelik ev eşyası da oldukça kullanışlı ve farklı bir hediye seçeneği oluşturacaktır. Beşiktaş taraftarları için oldukça fazla sayıda hediyelik ev eşyası bulunmaktadır. Bunlar havlu, uyku seti, bornoz, pike takımı, nevresim takımı, yastık ya da battaniyeler olarak sayılabilir. 

Bu ev eşyaları çeşitli tasarımlarla üretilmiş olup, herkesin zevkine ve her yaşta kişiye hitap edecek tasarımlarla dikkat çekmektedir. Çift kişilik bir nevresim takımını 315 TL’ye satın almak mümkünken, tek kişilik bir yatak örtüsü ise 160 TL’ye satın alınabilmektedir. Yatak takımlarının dışında, Beşiktaş amblemli yastık da çok şık bir ev eşyası olacaktır.

Kırtasiye

Beşiktaşlılara Alınabilecek Hediye Önerileri
Kırtasiye ürünleri, sevdiklerinize özellikle öğrencilere hitap eden bir başka hediye önerisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşit çeşit ürünlerle Beşiktaş taraftarına göre tasarlanmış kırtasiye ürünleri de bulmak mümkündür. Bu anlamda Beşiktaş tasarımlı pek çok defter ile anı defterleri bulmak mümkündür. Günümüzde oldukça popüler olan ve sevilerek kullanılan Beşiktaş tasarımlı anı defterleri, eskitme sayfaları ile oldukça güzel ve karşınızdakini şaşırtacak bir hediye seçeneği olacaktır. Bu anı defterlerinin fiyatları ise 40 TL olarak satışa sunulmuştur.
Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz