En yaratıcı ve en orijinal kurumsal yılbaşı hediye fikirleri ile sizlere rehberlik ediyoruz. Siz de şirket çalışanlarınıza özel kurumsal yılbaşı hediyesi düşünüyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun.

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri
Yeni yılda birçok kişi birbirine hediye almayı tercih ediyor. Yeni yılda hediyeleşmek toplumumuzda var olan bir klasiktir. Her özel günde hediyeleşmeyi sever, birbirinden farklı hediye modelleri ile karşımızdaki insanı şaşırtmayı isteriz. Her kitleye hitap eden birçok hediye seçeneği bulunuyor. Hediye seçenekleri arasında, hediye alacağınız kişinin statüsüne uygun hediye tercih etmelisiniz. Kurumsal anlamda hediye almak istiyorsanız birçok farklı seçenek bulunuyor. Şirketler ve işletmelerin yılbaşı hediyeleri, daha farklı ve daha kurumsal olabilir. Bu tarz hediye modelleri hakkında araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Bu hediye seçenekleri arasından, hediye alacağınız kişinin yapısına uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Firmalara Özel Logolu Çikolata

yılbaşı çikolatası
fiyat bilgisi
Kurumsal hediyelerin başında kişiye özel olan çikolatalar geliyor. Şirket içerisinde birçok kişiye hediye almak yerine, yöneticiler bu tarzda çoklu bir hediye tercih edebilir. Böylelikle kurumsal bir hediye tercih edilir. Hem şirketi çalışanlara, hem de farklı departmanlardan şirket içerisine gelen kişilere ikram edilebilir. Oldukça ideal bir hediye türüdür. Çoklu kişiye hediye edilebilecek en iyi yöntemdir. Şahıs olarak hediye niteliği taşımasa da, yılbaşında şirketi çalışanlarının gönlünü almaya yeterli bir davranış olabilir. Bu tarz kurumsal bir hediye ile firmalar şirket içerisinde küçük çaplı hediyeleşmenin yararını kullanabilir. Hem motive edici, hem de çalışanların kendilerini değerli hissetmesi için etkili bir yöntem olur.

Başarılar Dilerim Ofis Seti

yılbaşı hediye seti
fiyat bilgisi
Yeni yılda şirkette çalışan birisi için alabileceğiniz farklı hediye alternatifleri bulunuyor. Hediye alternatifleri arasında toplu bir şekilde tasarım yapılabilen hediyeler dikkat çekici oluyor. Başarılar dilerim ofis seti aradığınız hediye olabilir. İçerisinde kişiye özel hazırlanmış birçok ürün bulunuyor. İsme özel bir adet kupa kişiye özel olarak tasarlanıyor. İçerisinde isme özel 6 adet ahşaptan oluşturulmuş objeler bulunuyor. Ahşap telefon standı isme özel tasarlanıyor. Ofis masası üzerinde kullanılabilir. Ahşap 1 adet defter kutu içerisinde bulunuyor. Ahşap kalemlik kişiye özel tasarlanıyor. İçerisinde bulunan kartvizitlik kişinin ismine göre hazırlanıyor. İçerisinde sürpriz olarak nescafe ve çikolata hediyesi çıkıyor. Ofis seti ile yeni yılda, sevdiğiniz kişi için muhteşem bir hediye oluşturabilirsiniz. Hem erkek hem bayanlara özel tasarım mevcuttur.

Firmalara Özel Logolu Kupa Bardak

yılbaşı bardakları
fiyat bilgisi
Firmalar genellikle şirket içinde hediyeleşeceği zaman, kendi amblemlerini bulunduran ürünleri yaptırıyor. Firma kendi çalışanları ve farklı ofis çalışanları için, ambleminin bulundurmuş olduğu ürünleri tercih edebilir. Bu sayede hem çalışanlarını mutlu eder, hem de farklı departmanlarda kendi reklamını sağlayabilir. Kurumsal hediyeler arasında firmalara özel logolu kupa bardak bulunuyor. Şirket içi hediyeleşmelerde, logolu kupa bardak ideal bir tercih olacaktır. Farklı renk tasarımları ile birbirinden değişik logolu kupa bardak yaptırabilirsiniz. Şirket çalışanlarına hediye edebileceğiniz bu tarz bardaklar ile şirket içi verimi arttırabilirsiniz. Hediyeleşmek iş verimini arttırır, kişiler arasındaki saygıyı kuvvetlendirilir. Şirket içi hediyeleşmek oldukça önemlidir. Birbirinden farklı hediye modelleri ile şirket içerisindeki verimliliği arttırabilir, şirket içi ilişkileri güçlendirebilir ve saygınlık kazanabilirsiniz. Kurumsal hediye seçenekleri arasında kupa bardak modelleri sizler için ideal olabilir.

Kişiye Özel Deri Ajanda

yılbaşı ajandası
fiyat bilgisi
Bir şirket çalışanın alabileceğiniz en güzel ve en özel hediye kişiye özel deri ajanda olabilir. Kişinin en çok ihtiyaç duymuş olduğu, notlarını tutabileceği bir ajandadır. Ajandanın yeni yılda hediye edilmesi son derece anlamlı olabilir. Şirket çalışanları için ideal bir hediye seçeneği arasında bulunuyor. Kişinin ismine göre ayarlamalar yapılabilir. İstenilen renk tonunda ajanda modeli hazırlanır. Kişinin ismi ve dinlenilen her türlü yazı ajanda üzerine basılır. Ajanda modelleri şirket çalışanları için oldukça ideal bir hediyedir. Hem kurumsal hem de kişiye özel olduğu için, şirket çalışanlarına hediye edilebilir. Dilediğiniz renk tarzında hatırlatmanız mümkündür.

İsme Özel Ahşap Kutulu Kalem

yılbaşı hediyesi
fiyat bilgisi
Çalışan kişilere özel hazırlanabilecek en güzel hediye, isme özel kalem olabilir. Kişiye özel hazırlanan ahşap kutulu kalem oldukça iddialı bir hediye seçeneğidir. Kişinin kendine özel olarak hazırlandığı için, kişinin kendini değerli hissetmesini sağlar. Alacağınız bu güzel hediye ile şirket çalışanlarına muhteşem bir hediye etmiş olursunuz. Yılbaşında sevdiğiniz kişilerin mutlu etmek için birbirinden, farklı hediye seçenekleri arasından en güzelini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlı ve hoş dokunuşlu hediyeler yılbaşında sevdiğiniz kişiyi mutlu hissettirmek için idealdir. 
Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz