Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme ile satın alabileceğiniz en iyi 10 anneler günü hediyesini sizin için derledik.

En İyi 10 Anneler Günü Hediyesi
Kalbimizde dünyanın en değerli varlığı olan annelerimize, şükran ve sevgimizi gösterebileceğimiz harika bir özel gün kapımızda. En zor günlerimizde yanımızda olan en özel varlıktır annemiz. Bizlere her zaman en yakın kadim dost ve en iyi arkadaştır. Aynı zamanda bu hayattaki en büyük dayanağımızdır O! Bu manada ne yaparsak yapalım; biricik annelerimizin hakkını asla ödeyemeyeceğiz. Yani kısacası sevgili dostlar, sevgili annelerimizin değerini bilelim ve her ne olursa olsun, onların kalbini hiç kırmayalım! Anneler günü veya annemizin doğum günü gibi özel günler, Ona olan sevgimizi gösterebilmek, adına bizlere hoş bir sürpriz fırsatı veriyor. Bizleri doğuran, büyüten, sevgisiyle yoğuran sevgili annelerimizin doğum gününde ve anneler gününde, ona karşı sıcak bir gülümseme eşliğinde vereceğimiz ufak bir hediye, mutlu olmasını sağlayacak ve emeğinin karşılığı olmasa da sevgimizi gösterebilmemiz açısından bizleri de mutlu edecektir. Her zaman olduğu gibi "Evladım ne gereği vardı? Boşu boşuna masrafa girmişsin. Bir sürür para harcamışsın" diyalogları yaşanacak olsa da siz siz olun, Anneler Gününde güzel annenizi asla hediyesiz koymayın! Küçük, büyük, ucuz veya pahalı hiç fark etmez, annenize gönlünüzden ne geliyorsa veya bütçeniz neye el veriyorsa samimi bir hediye ile Onu mutlu etmeye çalışın! 

Bu yazımızda amacımız size annenizin zaten çok iyi bildiğiniz kocaman değerini bir kez daha anlatmak veya anneler gününde Ona neler söyleyeceğinizi ya da neler yapacağınızı anlatmak değil tabi ki de! Amacımız sizlere anneler günü için bütçenize uygun güzel hediye fikirleri vermek. Bu yazımızda, anneler gününe özel olarak hazırlanmış birbirinden değerli ve anlamlı hediyelerle tanışacaksınız! Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme ile satın alabileceğiniz en iyi 10 anneler günü hediyesini sizin için derledik. Eğer anneler günü hediyesi olarak anneme ne hediye alayım diye köşe bucak hediye arayışı içerisindeyseniz, bu makalemiz size ilaç gibi gelecek! Hediye değerlendirmemizi yaparken kriter olarak daha çok anneleri bir ev hizmetçisi veya sadece evde çalışan bir kadın olarak değil; daha çok duygu dünyasına annelik gururunu okşayacak tipte hediyeler seçmeye çalıştık. Umuyoruz ki seçmiş olduğumuz hediyeler içerisinde sizin de beğenebileceğiniz ve annenize layık göreceğiniz bir armağan seçebilmişizdir.

Annem Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Annem Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları
fiyat
Anneler günü hediye önerilerimizin birinci sırasında son derece anlamlı bir hediye var! Özel kutu tasarımı ve 50 adet mükemmel tasarımlarla hazırlanmış harika sözlerle kurgulanmış olan son derece anlamlı bir hediye kutusu. Her çocuğun öz annesiyle ilgili düşüncelerinin kağıda kartlara dökülmüş hali! Sen bu hayattaki en değerli ve özel varlığımsın Canım Annem! Hayat ışığım, akıl hocam, güzeller güzeli annem. Seni bir gün değil; her gün seveceğim, Sonsuza kadar kalbimdesin... gibi özel sözlerden oluşan Annem Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartlarıyla annenize harikulade bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz. 

Kişiye Özel Portre Karikatür

fiyat
Anneler gününde annenizin yüzünde tebessüm oluşturacak ve klasik anneler günü hediyelerine göre oldukça orijinal bir hediye alternatifi olan kişiye özel karikatür de yine annenize verebileceğiniz en eğlenceli hediyelerden biri. 


Kalp Kutuda Kokulu Taş

kokulu taş
fiyat
Çiçekler, anneler gününün vaz geçilmez ve hemen hemen herkesin anneye hediye denildiğinde aklına gelen armağanların başında gelmektedir. Ancak canlı çiçeklerin de bir ömrü ve yaşam süresi vardır. Canlı çiçeklere alternatif olarak göze son derece estetik ve hoş görünen; mükemmel parfüm kokularıyla da büyüleyici bir hediyeye dönüşen kokulu taşlara ne dersiniz? Kokulu taşlar anneler günü için düşünülebilecek anlamlı ve etkileyici hediyelerden biri. 

Yaşayan Kolye Beyaz Papatya 

anneler günü hediyesi
fiyat
Annenize hediye ettiğinize asla pişman olmayacağınız ve Onun da uzun yıllar gururla boynunda taşıyacağı yaşayan canlı çiçek kolyeler, hediye listeniz içerisinde mutlaka olması gereken ve tavsiye edeceğimiz özel anneler günü hediyelerinden biri. 

3 Boyutlu Love LED Lamba

anneye en iyi 10 hediye
fiyat
Salona, yatak odasına veya mutfağa şahane bir efekt ve hava katacakl olan 3D (3 Boyutlu Gece Lambaları) anneler günü için orijinal ve farklı hediyeler düşünenlerin imdadına yetişiyor adeta! Dekoratif özellikteki 3D LED lambalardan yüzlerce modelde lamba bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İsme Özel Kalpli Bayan Kolye

en iyi 10 anneler günü hediyesi
fiyat
Annenize harika bir sürpriz olacak ve uzun yıllar mutlulukla boynunda taşıyacağı bir diğer hediye seçeneği ise, ismine özel olarak hazırlanacak altın kolye! Kalıcı ve yıllarca annenizin bu özel günden hatıra olarak saklayacağı bu harika kolye modeli, şık tasarımıyla da her kadının sahip olmak isteyeceği özel bir tasarım!

Kişiye Özel Anneme Sevgim Hediyesi

en iyi 10 anneler günü hediyesi
fiyat

Anneye Sürpriz Çikolata Konservesi

Anneye Sürpriz Çikolata Konservesi
fiyat

İsme Özel Canım Annem PowerBank

İsme Özel Canım Annem PowerBank
fiyat

Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
fiyat

Paylaş :

hediyegurmesi

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz