Tamamen size özel olarak hazırlanacak Fotoğraf Baskılı Çakmakla bir bakıma bayanlar için ciddi bir soruna dönüşen "erkeğe ne hediye alınır?" çilesi de bir yerde son buluyor.

Fotoğraf Baskılı Çakmak
Çakmağınız da aşkınız kadar özel olsun istemez misiniz? Üzerine istediğiniz fotoğrafı ve dilediğiniz mesajı taşıyabileceğiniz isim ve mesajınıza özel çakmakla, gittiğiniz yer yere sevdiklerinizi de götürün! 

Son derece havalı ve şık bir görünüme sahip olan Metal Çakmak üzerine bakmaya doyamadığınız en hatıra dolu fotoğraflarınız basılıyor! Tamamen size özel olarak hazırlanacak Fotoğraf Baskılı Çakmakla bir bakıma bayanlar için ciddi bir soruna dönüşen "erkeğe ne hediye alınır?" çilesi de bir yerde son buluyor. 

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak erkek sevgilinize de armağan edebileceğiniz hayal gibi bir hediye! (Elbette ki bayan sevgilinize hediye edilemez diye bir kural yok: Ancak çakmak, daha çok erkekler için ideal bir armağan) Neden hayal gibi derseniz, üzerinde size özel mesaj ve fotoğraf yer alıyor. Bir yüzünde fotoğrafınız, arka yüzüne ise istediğiniz mesaj ve ismi yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak doğum günü hediyesi olarak erkek arkadaşınıza verebileceğiniz ufak ancak uzun ömürlü en güzel hediye seçeneklerinden biri. 
satın al
fotoğraf baskılı çakmak
Kişiye Özel Çakmak Ön Yüz
Kişiye özel çakmak arka yüzü
Kişiye Özel Çakmak Üzerine İsim ve Mesaj Baskılı Yüzü

Paylaş :

Unknown

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz