Ucunda doğum günü kutlama mesajınızın yazılı olacağı bir oda dolusu uçan balonla, sevdiğiniz kişilerin yeni yaş gününü en orijinal sürprizlerden biriyle kutlayabilirsiniz.

Yapılabilecek Doğum Günü Sürprizleri
Sevdiğimiz insanlara doğum günü hediyesi alırken bir hayli zorlanıyoruz. Diğer bir zorluk ise yapılacak doğum günü sürprizlerinde... Sadece doğum günleri için değil, diğer tüm özel günler için etkileyici ve insanları şaşırtacak orijinal sürprizler bulabilmek gerçekten de oldukça zor. Sürpriz diye önerilen, işte en orijinal sürpriz budur diye söylenen her şey, insanlarda "Ben bunu zaten biliyordum" şeklinde bir düşünce uyandırır. Belki de şu an önereceğimiz doğum günü sürprizi için de burun kıvıran okuyucularımız mutlaka olacaktır. Ancak biz yine de fikirlerimizi paylaşmaktan geri durmayalım:) Eğer doğum günü için yapılabilecek orijinal sürprizler konusunda parlak fikirleri bulunan varsa, lütfen burada bizlerle paylaşsın. Şimdi dönelim kız/erkek arkadaşlarınıza, dostlarınıza, sevgilinize veya sevdiklerinize doğum günlerinde yapabileceğiniz orijinal sürpriz önerimize.

doğum günü sürprizleri
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum gününde Ona unutamayacağı güzel bir sürpriz önerisi ister misiniz? Ucunda doğum günü kutlama mesajınızın yazılı olacağı bir oda dolusu uçan balonla, sevdiğiniz kişilerin yeni yaş gününü en orijinal haliyle kutlayabilirsiniz. Şimdi adım adım yapılacak doğum günü sürpriz planına geçelim;
yapılabilecek doğum günü sürprizleri
Böyle bir sürprizi arkadaşınızın evinde organize etmek kolay olmayacak. İyisi mi canınızdan çok sevdiğiniz arkadaşınızı siz evinize davet edin! Eğer doğum gününü siz organize edecekseniz, öncelikle doğum günü olan arkadaşınızın tüm ortak arkadaşlarını evinize davet edin. Elbette yanlarında birer uçan balon getirmelerini de rica ederek:) 
doğum günü için ne sürpriz yapılır
Arkadaşlarınıza, sürpriz yapacağınızın haberini mutlaka verin ki, bir çuval incir berbat olmasın:) Tüm ortak arkadaşlarınız evinize geldikten sonra balonların uçan ucuna kendi el yazıları ile doğum günü kutlama mesajları yazmalarını isteyin. Yazı yazmak bir kural değil. Esprili şekiller, karikatürler v.s. de rengarenk balon iplerine asılabilir. Bu tip sevgi mesajları, kutlama sözleri aslında doğum günü hediyelerinden bile daha değerli ve anlamlıdır. Bir çok kimse kağıda yazılı bu sözleri ömürleri boyunca saklar. Etkileyici doğum günü kutlama sözleri istiyorsanız altı çizili linke tıklayabilirsiniz.

Ucunda kutlama mesajları, şekiller yer alan uçan balonlarla, arkadaşlarınıza doğum günü sürprizleri yapabileceğiniz gibi, aile bireylerine de yapabilirsiniz. (Annenize, kardeşinize, eşinize, babanıza) Hadi bakalım kolları sıvama vakti. Yapacağınız bu sürprizde kolaylıklar dileriz. 
Paylaş :

Unknown

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz