Kişiye Özel Aşkpirin aşka dair en özel, en esprili, en romantik hediyelerden biri. Kutusunun üzerine sevgilinizin ve kendi isimleriniz yazılıyor.

kişiye özel aşkpirin
Dikkat: sevgililerin ulaşabileceği bir yerde muhafaza edin. Kız arkadaşınıza, eşinize, mükemmel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Hem de görmeye çok aşina olduğunuz bu Aspirin Kutusu ile! Görmekte olduğunuz Aspirin Kutusu aslında klasik ağrı giderici Aspirin Kutusu değil. Çok özel ve romantik bir sürpriz yapabileceğiniz Kişiye Özel bir İlaç Kutusu. Kişiye Özel Aşkpirin aşka dair en özel, en esprili, en romantik hediyelerden biri. Kutusunun üzerine sevgilinizin ve kendi isimleriniz yazılıyor. Akabinde ise, içerisinde yer alan prospektüse de sevgilinize olan bağlılığınızı, aşkınızı ifade edebileceğiniz özel bir mesaj barındırıyor. Nasıl Son derece orjinal bir hediye öyle değil mi? Aşkpirin içerisindeki birbirinden renkli drajeler ver ve her tablet sonsuz huzur, sevgi, aşk ve mutluluğu simgeliyor.  Aşkınızın dermanı Aşkpirin orijinal ve çok şık bir ilaç kutusu şeklinde tasarlanmıştır. Sevgilinize özel ve keyifli bir sürpriz yapmak için tek yapmanız gereken şey, sizi, sevgilinizi en iyi ifade eden sevgi dolu mesajınızı ve isimlerinizi son olarak da tarihi ilgili kutucuklara yazmak.
satın al
Endikasyonları: Küresel ısınma, mevsim değişiklikleri, susuzluk gibi stres olgularının, maddi ve manevi bütün sıkıntıların birebir ilacıdır. Yan Etkileri: İleri derecede bağımlılık ve bulutların üzerinde uçma hissi yaratabilir. Ayakları yerden kesebilir. Kullanım Şekli ve Dozu: 2 tablet bir defada alınır. Etkisi ömür boyu sürer. Prospektüsün alt kısmında ise sizin özel mesajınız yer alacaktır. Örnek mesaj: Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan… Kalbim hep seninle… Önemli not: Aşkpirin mutlu çiftler kadar kırık kalplerin, umutsuz aşkların da ilacı olabilir.

Sevgiliye İlginç Hediyeler - Kişiye Özel Aşkpirin


Kişiye Özel Aşkpirin
Paylaş :

DSFADFSD

Yorum Yazmak İster misin?:

0 İlk Yorumu Sen Yaz